Vítejte v Greenline

V centru dění

The Greenline je nová, nadstandartně řešená administrativní budova v byznysovém srdci Prahy 4. Pouhých 10 minut jízdy od centra Prahy, v blízkosti BB centra a obchodního domu či 2 minuty od stanice metra.

Dopravní tepna

The Greenline je jedinou administrativní budovou na dálnici s přímým sjezdem až k parkovišti komplexu. Obchodním rezidentům i návštěvníkům je tak zajištěn snadný a rychlý přístup z centra města.

 

Moderní a jednoduchý

Otevřené půdorysy v budově The Greenline se přizpůsobí všem požadavkům. Lze vytvořit sekce s oddělenými vstupy nebo jeden otevřený prostor se samostatným vchodem.

Kancelář na míru

V budově operuje 8 moderních výtahů, díky nimž mohou být vytvořeny samostatné, nezávislé prostory s přímým vstupem do kanceláří. Každé z pater však může být rozděleno na mnoho dalších, alternativních způsobů.

0

Dech beroucí 190° výhled

Na první pohled The Greenline zaujme svým charakteristicky zaobleným zakončením fasády. Tento originální architektonický prvek nabízí z každého patra dech beroucí panoramatický výhled nejen na byznys čtvrť, ale i celou Prahu.

Skvělé pracovní prostředí

Kreativně-funkční provedení budovy poskytne zaměstnancům příjemné a inspirativní prostředí a dodá novou dynamiku podnikání.

The Greenline nabízí

Administrativní prostory s ratingem A+,  vynikající přirozené světlo, unikátní přímý přístup z dálnice D1, neuvěřitelnou flexibilitu dispozic, protihlukovou ochranu pláště a oken a částečné otevírání oken.

Další výhody

Dále disponuje sdílenými zasedacími místnostmi na recepci, dlouhou terasou v 6. a 7. podlaží, úschovnou jízdních kol, šatnami a koupelnami se sprchou, parkovacími místy pro hosty a návštěvníky, parkovištěm pro elektrická / hybridní vozidla, centrální recepcí a nonstop 24/7 bezpečnostním kamerovým systém.

The Greenline
Jihlavská 1558/21
140 00 Prague 4

WOOD & Company Real Estate s.r.o.
Miloslav Burian
Property Manager
Phone: +420 724 685 384
Email: miloslav.burian@wood.cz
wood-re.com

O společnosti

WOOD & Company Real Estate zastřešuje realitní aktivity významné středoevropské investiční skupiny WOOD & Company, založené v roce 1991. Patří mezi lokální lídry v segmentu komerčních realit s více než 222 tisíc m2 pronajímatelné plochy. Kromě působení v České republice, kde spravuje administrativní budovy Hadovka Office Park, Harfa Office Park a The Greenline, nebo obchodní centra Galerie Harfa a Centrum Krakov, WOOD & Company Real Estate úspěšně buduje i své slovenské portfolio s administrativními budovami Westend Tower Aupark Tower, Lakeside Park 01 a BBC5.